Wiadomości - Kultura, rozrywka

23. Finał WOŚP w Stopnicy

Dodał: Agnieszka Data: 2015-01-10 10:56:53 (czytane: 1456)

W najbliższą niedzielę, 11 stycznie br., w wielu miejscowościach na terenie powiatu buskiego - również w Stopnicy, odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Impreza w Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy rozpocznie się o godz. 15.00.  Środki zebrane w tegorocznej akcji zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

stopnica_wosp.jpg

Jak co roku, zbiórce pieniędzy towarzyszyć będą występy artystyczne. Na zakończenie rozbłyśnie światełko do nieba.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

/red/