Wiadomości - Dla rolnika

Do 28 lutego rolnicy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego

Dodał: Data: 2017-02-03 07:51:23 (czytane: 2787)

Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica informuje, że w dniach od 1 do 28 lutego 2017 r. w siedzibie Urzędu, pok. nr 5 (parter) będą przyjmowane wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w I półroczu 2017 r.

Do wypełnionego wniosku i oświadczeń należy dołączyć oryginały faktur VAT, które obejmowały zakup oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2016 r. do 31 stycznia 2017 r.

Rolnicy, którzy rozliczają się z podatku VAT proszeni są o dołączenie do wniosku kopii faktur VAT, jednakże oryginały faktur należy przedstawić do potwierdzenia zgodności kopii z oryginałem w momencie składania wniosku.

Do wglądu proszę doręczyć: nakazy płatnicze i umowy dzierżawy.

Proszę pamiętać o podaniu aktualnego numeru rachunku bankowego.

Dokumenty do  pobrania:

Wniosek - Akcyza

Oświadczenie - Akcyza

Kto w 2017 roku świadczył będzie usługi związane z utylizacją padłych zwierząt gospodarskich?

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawarła umowy na świadczenie w 2017 r. usług utylizacyjnych obejmujących zbiór,...