Dodał: Mariusz Data: 2017-03-30 10:30:41 (czytane: 2345)

Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica z dnia 30.03.2017r. w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy

Działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami /t.j. Dz. U. z 2015 r. poz.1774 z późn. zm./ Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica ogłasza, co następuje:

I

Z zasobu nieruchomości Gminy Stopnica została przeznaczona do dzierżawy w trybie przetargu nieograniczonego nieruchomość gminna położona w Strzałkowie opisana w załączniku do niniejszego ogłoszenia.

II

Niniejsze ogłoszenie podlega podaniu do publicznej wiadomości przez okres 21 dni poprzez ogłoszenie w prasie lokalnej, stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy oraz na tablicach ogłoszeń w budynku Urzędu Miasta i Gminy i w miejscowości Strzałków.

Termin, miejsce i warunki przetargu zostaną podane do publicznej wiadomości w odrębnym ogłoszeniu.

Szczegółowych informacji na temat nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy udziela się w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Stopnica pok. nr 18 w godzinach pracy Urzędu.

Stopnica 30.03.2017 r.

Załącznik do ogłoszenia

WYKAZ

Nieruchomości stanowiącej własność Gminy Stopnica, przeznaczonej do dzierżawy w drodze przetargu, położonej w Strzałkowie