Zapraszamy na warsztaty haftu

Dodał: Data: 2017-12-07 20:08:00 (czytane: 1960)

W najbliższą sobotę 9 grudnia w ramach cyklu ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’, Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica na warsztaty haftu.

Harmonogram spotkań:

9 grudnia 2017 r.  godz. 15:00-17:00
Warsztat haftu. Uczestnicy poznają różne rodzaje haftu ludowego. Należy zabrać ze sobą mulinę, kordonek (różne kolory) , igły.

27 stycznia 2018 r.
Zioła dla zdrowia. Uczestnicy poznają niektóre zioła i ich właściwości oraz zastosowanie.

24 lutego 2018 r.
Kwiaty z bibuły i krepiny. Uczestnicy nauczą się wykonania różnych kwiatów. Należy zabrać ze sobą nożyczki.

24 marca 2018 r.
Warsztat czerpania i zdobienia papieru. Uczestnicy poznają technikę czerpania papieru i zdobienia go.

28 kwietnia 2018 r.
Podsumowanie cyklu warsztatów.
Warsztaty odbywać się będą w godzinach od 15.00 do 17.00 .
Warsztaty poprowadzą instruktorzy posiadający wiedzę i umiejętności z zakresu danego tematu.

warsztatyGCK.jpg

Czad i ogień - obudź czujność

Co trzeci pożar powstaje w naszym mieszkaniu – tam, gdzie czujemy się najbezpieczniej i zbyt często zapominamy o potencjalnych...