Wiadomości - Dla rolnika

Szkolenie dla rolników - ZAREJESTRUJ CUDZOZIEMCA PRZEZ INTERNET

Dodał: Mariusz Data: 2018-06-29 10:08:41 (czytane: 2633)

Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica organizuje, w ramach projektu „Nowa era komputera – poprawa umiejętności korzystania z Internetu, e-usług”, nabór uczestników szkolenia dla rolników powyżej 25 roku życia.

Głównym celem  szkolenia w ramach modułu ROLNIK W SIECI - ZAREJESTRUJ CUDZOZIEMCA PRZEZ INTERNET będzie przekazanie wiedzy oraz zapoznanie się z programami komputerowymi za pomocą których uczestnik szkolenia będzie mógł skorzystać z e-usługi polegającej na zalogowaniu się na stronę Urzędu Pracy i zarejestrowaniu cudzoziemca (przygotowaniu zaproszenia) – bez konieczności wychodzenia z domu.

Szkolenie to jest dedykowane szczególnie dla tych osób które rejestrowały  cudzoziemców w tradycyjny sposób- napotykając na wiele trudności i długi czas oczekiwania na przyjęcie wniosku papierowego.

Termin przyjmowania zgłoszeń do: 06.07.2018 r.

Przewidywany okres szkolenia: 09.2018 do 02.2019 r.

DRUK ZGŁOSZENIA – plik do pobrania

Zmarł Jerzy Cichoń

W dniu 28 czerwca 2018 r. zmarł Jerzy Cichoń - wieloletni radny Rady Gminy Stopnica....