Rolnik w sieci - Zarejestruj Cudzoziemca przez Internet

Dodał: Mariusz Data: 2018-09-18 10:07:29 (czytane: 1707)

W dniu 04.09.2018 r. Gmina Stopnica, reprezentowana przez Burmistrza - Pana Ryszarda Zycha oraz Skarbnik Gminy - Panią Agnieszkę Nowak, podpisała z Ośrodkiem Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu umowę na dofinansowanie realizacji projektu ''Nowa era komputera - poprawa umiejętności korzystania z Internetu, e-usług''

Logo_gora_www_1.jpg

W ramach projektu zostaną zorganizowane bezpłatne szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych („Rolnik w sieci – zarejestruj cudzoziemca przez Internet”) dla 100 mieszkańców Gminy Stopnica w wieku powyżej 25 roku życia.

Projekt będzie realizowany w okresie od września 2018 r. do lutego 2019 r. Jego wartość to 56 000,00 zł.

Całość kosztów projektu pokryje, pozyskana przez Gminę Stopnica, dotacja ze środków UE, w ramach Działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych„ III Oś Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020.

O dalszych działaniach realizowanych w ramach projektu będziemy informować na bieżąco.

WYNIKI KONKURSU DLA GMIN

Logo_dol_www.jpg

Dzieci z gminy Stopnica w nowoczesnym przedszkolu (nowa fotorelacja)

Marszałek Adam Jarubas wziął udział w uroczystym otwarciu przedszkola w Stopnicy....