Podpisano umowę na budowę kanalizacji sanitarnej

Dodał: Data: 2019-02-20 11:22:32 (czytane: 2044)

W dniu 20 lutego br. Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica Ryszard Zych, przy kontrasygnacie Skarbnika Agnieszki Nowak, podpisał umowę na wykonanie kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Kuchary. Wykonawcę robót reprezentował Krzysztof Półtorak- współwłaściciel firmy Ekokanwod.

W rezultacie zrealizowania inwestycji, której zakończenie nastąpi w 2020 r. wybudowanych zostanie blisko 6 km sieci kanalizacyjnej do której przyłączonych zostanie 60 nieruchomości (220 mieszkańców). Wartość zawartej umowy opiewa na kwotę 2,2 mln zł.

Wykonawcą robót budowlanych będzie firma Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak sp.j. z siedzibą w Nowym Korczynie.

DSC_0307.JPG

Postęp robót realizowany będzie pod kontrolą inspektora nadzoru inwestorskiego- mgr. inż. Juliana Króla.

DSC_0301.JPG

Przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej w kolejnych miejscowościach zostanie ogłoszony na przełomie 2019/2020 roku.

Szansa na pozyskanie grantów przez grupy nieformalne oraz organizacje pozarządowe

Grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe (zarejestrowane nie dłużej niż 30 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o dofinansowanie)...