Wiadomości - Dla przedsiębiorcy

Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania z UE na spotkanie informacyjne

Dodał: Data: 2019-04-07 16:53:16 (czytane: 2821)

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego odwiedzą 15 kwietnia 2019 r. Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy aby spotykać się z przedsiębiorcami, którzy chcą uzyskać praktyczne i ważne informacje o Funduszach Europejskich.

Szkolenie pn. Dofinansowanie z funduszy europejskich dla przedsiębiorców w 2019 r.

Termin: 15 kwietnia 2019 r. w godz. 10:00-15:00.

Miejsce: Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy, ul. Kazimierza Wielkiego 15.

Głównym tematem spotkania będzie przedstawienie możliwości uzyskania dofinansowania na projekty z zakresu:

1. Dofinansowanie inwestycji związanych z rozwojem przedsiębiorstwa, wprowadzeniem nowych produktów i/lub usług, a także unowocześnieniem wyposażenia związanego z działalnością gospodarczą, wprowadzeniem innowacji produktowych, technologicznych i/lub organizacyjnych.

2. Dokonywanie zasadniczych zmian procesu produkcyjnego lub zmiana w sposobie świadczenia usług za pośrednictwem zakupu zaawansowanych
nowych technologii lub w wyniku wdrożenia wyników prac B+R.