Komunikat o sposobie załatwiania spraw w Urzędzie Miasta i Gminy Stopnica

Dodał: Data: 2020-03-12 07:59:37 (czytane: 2800)

W odpowiedzi na zalecenia administracji rządowej wprowadzamy następujące sposoby załatwiania spraw: telefoniczny (41 3779 800), mailowy (gmina@stopnica.pl) oraz za pośrednictwem platformy ePUAP (/f3dd0jw725/) [BEZ PRZYCHODZENIA DO URZĘDU]. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Przypominamy i informujemy, że wszystkie organy administracji państwowej i samorządowej, umożliwiają osobom które posiadają potwierdzony profil zaufany, załatwienie większości spraw za pośrednictwem portalu ePUAP (adres skrzynki podawczej można znaleźć na stronie internetowej danego urzędu).

Poniżej przedstawiamy dane teleadresowe Urzędu Miasta i Gminy Stopnica:

nr telefonu: 41 3779 800

adres email: gmina@stopnica.pl

adres skrzynki podawczej: /f3dd0jw725/

Od dnia dzisiejszego, w odpowiedzi na wnioski złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej (skan/ zdjęcie podpisanego dokumentu lub identyfikowalny adres mailowy wraz z podaniem numeru telefonu kontaktowego) podejmowane będą przez tut. Urząd stosowne czynności zmierzające do załatwienia sprawy, bez konieczności stawiennictwa wnioskodawcy w Urzędzie.

W pierwszej konieczności prosimy o kontakt telefoniczny: 41 3779 800.

Minister Zdrowia apeluje w związku z koronawirusem: przez następne 2 tygodnie pozostańmy w domu

Zasada społecznej kwarantanny - unikać skupisk ludzkich....