Informacja dla mieszkańców dotycząca odczytu podliczników wodomierzowych

Dodał: Data: 2020-06-12 13:58:35 (czytane: 1661)

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, osoby, które nie zdecydowały się na wymianę podliczników, które stanowią ich własność, proszone są w terminie do 22 czerwca, o  podanie rzeczywistego (obecnego) stanu podlicznika wodomierzowego, za pośrednictwem:

W przypadku nieprzekazania informacji w powyższym zakresie, rozliczenie za zużytą wodę i odprowadzone ścieki, uwzględniające stan podlicznika, nastąpi na podstawie odczytów szacunkowych z poprzednich miesięcy, które korygowane będą odczytem w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Stan głównych liczników wodomierzowych (stanowiących własność gminy), zostanie odczytany w sposób zdalny przez pracowników Referatu Gospodarki Komunalnej, bez konieczności wchodzenia na nieruchomości stanowiące Państwa własność.

Biuro Powiatowe ARiMR zaprasza w sobotę 13 czerwca br.

W dniu 13 czerwca w godzinach 07:30-15:30 pracownicy ARiMR w Busku-Zdroju, w siedzibie Agencji, pomogą rolnikom w sporządzeniu wniosku...