Podziękowanie dla Mieczysława Sasa - radnego sejmiku województwa świętokrzyskiego

Dodał: Data: 2021-02-02 07:24:25 (czytane: 1148)

Mieczysław Sas zrezygnował z mandatu radnego sejmiku województwa świętokrzyskiego.

Za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju gmin Powiatu Buskiego oraz Województwa Świętokrzyskiego, składamy serdeczne podziękowania, życząc jednocześnie sukcesów i satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym.

Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica                                    Przewodniczący Rady Miejskiej

Ryszard Zych                                                                                Krzysztof Tułak

Mieszkańcy Gminy Stopnica, Liczą się dla Polski!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań rozpocznie się już 1 kwietnia 2021 r. Spis jest powszechny, czyli dotyczy wszystkich....