Wiadomości - Dla rolnika

Bezpłatna pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie (obszarowe)

Dodał: Data: 2020-05-15 11:47:12 (czytane: 770)

Z inicjatywy Ryszarda Zycha- Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica, świadczona będzie pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie (obszarowe).

Pomoc udzielana będzie przez: Pana Mariusza Szcześniaka tel. 41 3779 805, Pana Przemysława Kaczmarczyka tel. 41 3779 219, Pana Mirosława Rajtara tel. 41 3779 802, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i uzgodnieniu terminu udzielenia pomocy.

Niezbędne do uzupełnienia wniosku będzie posiadanie przez rolnika loginu i hasła do aplikacji e-wniosek, a w przypadku gdy rolnik po raz pierwszy składa wniosek w wersji elektronicznej: numeru ewidencyjnego gospodarstwa, ostatnich ośmiu cyfr numeru rachunku bankowego rolnika, wartości ostatniej płatności otrzymanej z ARiMR w 2019 r. oraz struktury upraw na poszczególnych działkach w 2020 r. Rolnik musi posiadać również odręcznie narysowaną (np. na wydrukach map otrzymanych z ARiMR lub samodzielnie wykonanych rysunkach) strukturę upraw z danymi dotyczącymi numeru działek oraz powierzchni upraw.

Rolnik jest zobowiązany do poinformowania osobie udzielającej pomocy, iż chce skorzystać z tzw. pomocy dobrostanowej (szczegóły: https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/dluzszy-termin-skladania-wnioskow-o-platnosc-dobrostanowa.html ) o ile spełnia warunki dla jej otrzymania.

Prosimy nie odkładać złożenia wniosku na ostatnią chwilę.

Termin składania wniosków upływa 15 czerwca br.

Powszechny Spis Rolny

09/01/2020

   więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Trzeci etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem

Od poniedziałku 18 maja będziemy mogli skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki, a także pójść do restauracji i kawiarni. Do tych...