Wiadomości - Dla rolnika

Biuro Powiatowe ARiMR uruchomiło punkt pomocy technicznej do spraw wypełniania wniosków o dopłaty bezpośrednie (obszarowe)

Dodał: Data: 2018-03-16 10:05:35 (czytane: 713)

Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Busku- Zdroju informuje, że od 15 marca 2018r. w biurze powiatowym ARiMR został uruchomiony punkt pomocy technicznej, w którym rolnicy będą mogli pod nadzorem przeszkolonych pracowników ARiMR wypełnić i wysłać eWniosekPlus.

Jednocześnie informuję, że punkt pomocy technicznej dla rolników w zakresie eWnioskuPlus obsługiwany przez pracowników ARiMR zlokalizowany będzie jedynie w siedzibie biura powiatowego i Agencja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy popełnione przez osoby w innych tzw. „punktach pomocy dla rolników”.

Serdecznie zapraszamy rolników, którzy nie mają dostępu do sieci Internet, do wypełnienia eWnioskuPlus w punkcie pomocy technicznej w Biurze Powiatowym ARiMR, Al. Mickiewicza 27, 28-100 Busko-Zdrój.

Kierownik Biura Powiatowego w Busku- Zdroju
Grzegorz Jankowski

Od 16 grudnia zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

12/16/2018

Zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Agromarket24- portal dla rolników i sadowników

Pragniemy poinformować o nowoczesnej giełdzie rolnej Agro-Market24. Serwis ten jest skierowany do sadowników i rolników. Na portalu...