Wiadomości - Dla rolnika

Dowiedz się jak pozyskać dotację!

Dodał: Mariusz Data: 2016-04-07 07:50:34 (czytane: 1039)

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji.

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego odwiedzają 26 kwietnia 2016r. (wtorek) Urząd Miasta i Gminy w Stopnicy aby w godzinach od 10:00 do 13:00 spotykać się z mieszkańcami, którzy chcą uzyskać praktyczne i ważne informacje o Funduszach Europejskich.
Przyjdź na dyżur, jeżeli chcesz się dowiedzieć: z jakiego Programu finansowanego z Funduszy Europejskich możesz skorzystać, do której instytucji musisz się zwrócić aby skutecznie ubiegać się o dotację, w jaki sposób rozliczyć dotację otrzymaną w ramach Funduszy Europejskich, jakie projekty obecnie realizowane są z Funduszy Europejskich w których można wziąć udział (szkolenia, kursy, itp.). Na miejscu udostępnione będą bezpłatne materiały informacyjne

Ginące rzemiosło i taniec dworski

11/18/2017

Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica w wieku od 10 roku życia na cykliczne warsztaty ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’ więcej..

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

01/01/2018

Od 26 grudnia br. oddane zostanie do Państwa dyspozycji lodowisko o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Ferie zimowe w MGCK w Stopnicy

02/12/2018

Program ferii zimowych organizowanych przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Stopnicy dla dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Stopnica więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Gminne Centrum Kultury zaprasza na urodziny króla Kazimierza Wielkiego

Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają do udziału w atrakcjach zorganizowanych w związku z obchodami...