Wiadomości - Aktualności

Fundacja Imienia Stefana Artwińskiego zachęca do składania wniosków w ramach programu "Świętokrzyski Fundusz Lokalny"

Dodał: Mariusz Data: 2021-07-09 10:52:53 (czytane: 196)

W ramach programu przyznawane będą mikrodotacje w wysokości od 2 000 do 7 000 zł na tworzenie inicjatyw oddolnych (np. wydarzeń, warsztatów, rajdów, wycieczek itp.) wpisujących się w jedną ze sfer pożytku publicznego.

Jeżeli masz głowę pełną pomysłów, które chcesz zrealizować w swoim otoczeniu Lubisz pracę zespołową i udzielasz się społecznie Wasza młoda organizacja chce wskoczyć na wyższy poziom i się rozwijać Nie czekaj! Wejdź na stronę  www.swietokrzyskiegranty.pl i dowiedz się więcej!

 

O mikrodotacje ubiegać się mogą:

• młode organizacje, wpisane do KRS nie wcześniej niż 60 miesięcy od dnia złożenia wniosku • grupy nieformalne – min. 3 osoby pełnoletnie wspólnie realizujące lub chcące realizować działania w sferach pożytku publicznego, grupy nieformalne mają dwie drogi wystąpienia o grant:

– wspólnie z patronem

– samodzielnie

• grupy samopomocowe dobrowolne zespoły osób których aktywne działanie skierowane jest na pokonywanie problemów oraz zmianę warunków życia ich członków

 

Wnioski  należy złożyć przez Generator Wniosków on-line dostępny na stronie www.swietokrzyskiegranty.pl/ od dnia 01 lipca 2021 do dnia 21 lipca 2021 roku do godziny 23.59.

 

Regulamin konkursu:

https://www.swietokrzyskiegranty.pl/site/documents

 

Kontakt z operatorem:

https://www.swietokrzyskiegranty.pl/site/contact

Narodowy Powszechny Spis Ludności i Mieszkań

04/01/2021

Trwa Narodowy Powszechny Spis Ludności i Mieszkań więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Jak zweryfikować rachmistrza spisowego?

Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczynają wywiady bezpośrednie w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021....