Wiadomości - Aktualności

Gdzie po pomoc w niedziele i święta

Dodał: Mariusz Data: 2017-10-10 11:07:11 (czytane: 555)

ZMIANA PLACÓWEK NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ Od 1 października w związku z wejściem w życie ustawy o Podstawowym Zabezpieczeniu Szpitalnym (tzw. sieć szpitali) nastąpi zmiana placówek udzielających świadczeń nocnej i świątecznej opieki medycznej.

Ich pełny wykaz wraz z adresami i telefonami dla pacjentów można znaleźć na stronie: http://www.nfz-kielce.pl która jest aktualizowana na bieżąco.

WAŻNE!
Palcówki medyczne, którym 30 września br. wygasa umowa na realizację świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą czynne do godz. 8.00 w dniu 1 października (niedziela).
Nowe punkty nocnej i świątecznej pomocy medycznej będą realizować świadczenia od niedzieli 1 października, od godz. 8.00. 

Zobacz także

ŚCO zaprasza na badania

Dodane: 2018-04-25 15:00 - czytane (97)

TAGI:


Ginące rzemiosło i taniec dworski

11/18/2017

Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica w wieku od 10 roku życia na cykliczne warsztaty ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’ więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

XIV Międzygminny Bieg Przełajowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica

W najbliższą niedzielę, 15 października odbędzie się czternasta edycja Międzygminnego Biegu Przełajowego o Puchar Burmistrza Miasta...