Wiadomości - Dla przedsiębiorcy

Gmina Stopnica przyjazna dla przedsiębiorców

Dodał: Mariusz Szcześniak Data: 2014-10-03 07:59:39 (czytane: 1330)

W dniu 23 września 2014r. Rada Gminy Stopnica przyjęła uchwałę w sprawie zwolnienia od podatku od nieruchomości budynków lub ich części, w których utworzono nowe miejsca pracy.

Przedsiębiorcy, którzy nie zechcą skorzystać z ulg, które przewiduje w/w uchwała mogą mieć pewność, że Gmina Stopnica corocznie obniża stawki podatku przeciętnie o ok. 25 % dając sygnał, że każdy kto prowadzi działalność gospodarczą i stanowi to źródło jego utrzymania lub zatrudnia pracowników jest dobrze postrzegany i ma gwarancję stabilności polityki podatkowej gminy.

Ustanowienie zachęt inwestycyjnych jest impulsem dla rozwoju przedsiębiorczości i wzrostu poziomu zatrudnienia wśród mieszkańców Naszej gminy.

Treść uchwały: www.stopnica.pl/bip/pliki/U_2014_48.pdf

Reklama.

Tagi: uchwala   przedsiebiora   ulgi   podatki

Ginące rzemiosło i taniec dworski

11/18/2017

Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica w wieku od 10 roku życia na cykliczne warsztaty ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’ więcej..

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

01/01/2018

Od 26 grudnia br. oddane zostanie do Państwa dyspozycji lodowisko o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Ferie zimowe w MGCK w Stopnicy

02/12/2018

Program ferii zimowych organizowanych przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Stopnicy dla dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Stopnica więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

II Miejski Marsz Po Zdrowie ... z kijkami nordic walking

Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica do wzięcia udziału w II Miejskim Marszu Po Zdrowie,...