Wiadomości - Aktualności

Informacja dotycząca funkcjonowania Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MEDICA w Stopnicy

Dodał: Data: 2020-05-12 10:48:20 (czytane: 1111)

Pacjenci Ośrodka Zdrowia w Stopnicy mogą kontaktować się z lekarzem telefonicznie, korzystając z następujących numerów telefonów: 41 3779 011 oraz 731 101 401 (dodatkowy numer uruchomiony od dnia ogłoszenia epidemii).

Ze względu na wyjątkową sytuację z jaką mamy do czynienia obecnie- epidemią koronawirusa, wprowadzone zostały szczególne środki ostrożności mające na celu głównie zminimalizowanie zagrożenia zakażeniem COVID-19 wśród pacjentów korzystających z podstawowej opieki zdrowotnej.

Dziennie tutejszy ośrodek zdrowia udziela ponad 100 teleporad oraz konsultacji medycznych, efektem których jest wystawianie recept, zwolnień lekarskich (w formie elektronicznej), a w uzasadnionych przypadkach wykonuje również konieczne badania, wydaje skierowania do specjalistycznych poradni lub szpitala oraz udziela porad osobistych we wzajemnie uzgodnionym terminie.

Prosimy Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość, formuła teleporad zaakceptowana została przez Narodowy Fundusz Zdrowia, choć jest z całą pewnością metodą niedoskonałą, to jednak na obecną chwilę trudno o znalezienie i zastosowanie lepszej.

Powszechny Spis Rolny

09/01/2020

   więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Klub Młodego Programisty… teraz w Twoim domu!

Kluby Młodego Programisty wracają w nowej odsłonie! Już 19 i 20 maja ruszają cykle spotkań online, w których – za darmo! - będzie...