Wiadomości - Aktualności

Jubileusz 50 - lecia pożycia małżeńskiego

Dodał: Mariusz Data: 2017-01-02 12:25:06 (czytane: 716)

W dniu 18 grudnia 2016r. w Zamku Królewskim w Stopnicy odbyły się uroczystości związane z Jubileuszem 50 - lecia pożycia małżeńskiego.

obraczki1.jpg 

Uroczystość rozpoczęła się w kościele pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła, Mszą świętą w intencji Jubilatów. Mszy przewodniczył ksiądz dziekan Janusz Rydzek.
Następnie w pięknej scenerii sali lustrzanej zamku, z rąk Ryszarda Zycha - Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica oraz Danuty Szczepanik - Przewodniczącej Rady Miejskiej, czcigodni jubilaci otrzymali nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenia państwowe – "Medale za długoletnie pożycie małżeńskie" oraz kwiaty i drobne upominki.
Po zakończeniu oficjalnych uroczystości jubilaci zasiedli do wspólnego stołu, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek, wspólne rozmowy, którym nie było końca, a także wspomnienia, których nie jeden mógłby im pozazdrościć.

 

 Jubileusz_2016_2.jpg

 

Jubileusz_2016_1.jpg 


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Komunikat dotyczący ptasiej grypy

W związku z wystąpieniem ptasiej grypy na terenie województwa świętokrzyskiego załączamy ulotkę informacyjną dotyczącą przedmiotowej...