Wiadomości - Dla rolnika

Konkurs- Piękna i Bezpieczna Zagroda - Przyjazna Środowisku

Dodał: Data: 2017-04-27 13:08:18 (czytane: 651)

Zarząd Świętokrzyskiej Izby Rolniczej podjął uchwałę o ogłoszeniu XIX edycji konkursu p.n. „Piękna i Bezpieczna Zagroda – Przyjazna Środowisku".

Celem konkursu jest wyróżnienie najbardziej zadbanych, estetycznych i bezpiecznych gospodarstw rolnych w województwie świętokrzyskim.

Konkurs ten odbywa się pod patronatem Wojewody Świętokrzyskiego Pani Agaty Wojtyszek i Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa.


Deklarację udziału w konkursie wypełniają rolnicy w chwili zgłoszenia uczestnictwa w eliminacjach gminnych i pozostają one w dokumentach gminnych komisji konkursowych. W eliminacjach gminnych wyłoniony zostaje jeden laureat do dalszego etapu powiatowego, następnie z każdego powiatu jeden do finału wojewódzkiego.

Jednocześnie informujemy, że ogłoszenie wyników eliminacji wojewódzkich odbędzie się w czasie trwania Dożynek Wojewódzkich.

Szczegóły dotyczące poszczególnych etapów konkursu zawarte są w załączonym regulaminie.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z biurem ŚIR w Kielcach z Panią Eweliną Stojek tel. 041/341-10-68 lub 041/344-18-73.

Wojewódzka Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli: Świętokrzyskiej Izby Rolniczej, Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach, Państwowej Inspekcji Pracy w Kielcach oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odwiedzi wszystkich zwycięzców eliminacji powiatowych w okresie sierpień – wrzesień i wyłoni zwycięzcę eliminacji wojewódzkich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

 http://www.umig.stopnica.pl/pliki/Dokumentacja_konkursowa_sir.doc

Zobacz także

ŚCO zaprasza na badania

Dodane: 2018-04-25 15:00 - czytane (96)

TAGI:


Ginące rzemiosło i taniec dworski

11/18/2017

Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica w wieku od 10 roku życia na cykliczne warsztaty ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’ więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Burmistrz, Rada Miejska w Stopnicy serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica na uroczyste obchody rocznicy uchwalenia...