Wiadomości - Aktualności

Nowa nawierzchnia hali sportowej w Stopnicy

Dodał: Data: 2019-10-25 07:17:20 (czytane: 837)

Zakończono prace modernizacyjne związane z wymianą nawierzchni na hali sportowej.

Stare i wysłużone drewniane panele sportowe zostały zastąpione systemową podłogą wykończoną wykładziną Omnisports Reference. Jest to winylowa nawierzchnia sportowa o wysokich parametrach, która została zatwierdzona przez największe federacje sportowe i stanowi idealne rozwiązanie do wielofunkcyjnych obiektów sportowych, szkolnych i publicznych. Na nowej nawierzchni zostały naniesione linie pozwalające na uprawianie kilku dyscyplin sportowych m.in. mini piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka, badminton. W jednym czasie możliwe jest rozgrywanie siatkówki na trzech lub badmintona na pięciu boiskach. Całkowity koszt inwestycji wyniósł ponad 200 000 zł z czego dofinansowanie ze środków UE wyniosło ponad 100 000 zł.

DSC_0545.JPG 

Przedsięwzięcie stanowi element projektu pn. „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjno-sportowej w Stopnicy”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Całkowita wartość projektu opiewa na kwotę blisko 630 000 zł. Głównym celem projektu jest podniesienie jakości infrastruktury edukacyjno-sportowej poprzez: budowę windy osobowej w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, wymianę parkietu w hali sportowej oraz doposażenie pracowni matematyczno-przyrodniczej w szkole podstawowej. Planowany termin zakończenia realizacji projektu to grudzień 2020 r.

DSC_0567.JPG

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

12/20/2019

Zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przerwa w dostawie energii dla miejscowości Smogorzów i Jastrzębiec

W związku z prowadzonymi przez PGE Dystrybucja pracami montażowo-konserwacyjnymi nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej...