Wiadomości - Aktualności

Od 1 lipca do 30 sierpnia 2022 r. na terenie Miasta i Gminy Stopnica przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest (eternit)

Dodał: Data: 2022-06-27 08:26:35 (czytane: 805)

Inwentaryzację prowadzić będą upoważnieni pracownicy Zakładu Analiz Środowiskowych Eko-precyzja z siedzibą w Ustroniu.

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do mieszkańców o pomoc pracownikom w/w firmy podczas wykonywanych prac w zakresie udzielania szczegółowych informacji.

 

Zarządcy obiektów, na których występują ukryte formy azbestu, prosimy o zgłoszenie tego faktu w Urzędzie Miasta i Gminy Stopnica lub bezpośrednio do firmy Eko-precyzja, e-mail: biuro@eko-precyzja.eu.

 

Przeprowadzona inwentaryzacja pozwoli pozyskać środki zewnętrzne na usuwanie i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta i Gminy Stopnica.

 

Na zrealizowanie zamówienia pozyskano ze środków będących w dyspozycji Ministra Rozwoju i Technologii dofinansowanie w wysokości 9 400 zł. Całkowita wartość umowy zawartej z Wykonawcą wynosi: 12 300 zł.

Sezon letni 2022 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

06/25/2022

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. więcej..

Rozpoczynamy działalność Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie

06/25/2022

Rozpoczynamy działalność Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie więcej..

Dni Stopnicy i Dożynki Miejsko-Gminne 2022

08/20/2022

W dniach 20-21 sierpnia 2022 r. na kompleksie szkolno-sportowym przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Stopnicy odbędzie się impreza plenerowa pod nazwą Dni Stopnicy i Dożynki Miejsko-Gminne 2022. W sobotę wystąpią m.in. zespoły ANTHONY ESCA, KUBAŃCZYK, w niedzielę zespoły Łzy, KRYWAŃ, JĘDRZEJ oraz kabaret BUMELANT.Wstęp wolny. Imprezę uświetni czeski LUNAPARK! Zapraszamy serdecznie. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Sezon letni 2022 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej...