Wiadomości - Aktualności

Portal Interesanta Urzędu Miasta i Gminy Stopnica

Dodał: Data: 2020-11-17 07:13:08 (czytane: 364)

Portal Interesanta to system e-usług dla Mieszkańców, który dzięki modernizacji systemów dziedzinowych pozwoli zrealizować wiele spraw bez konieczności wychodzenia z domu.

Portal Interesanta jest niezbędnym narzędziem do umożliwienia elektronizacji procesów obsługi w Urzędzie, automatyzacji rozliczeń oraz poprawy dostępności do informacji o sposobie załatwiania spraw.

Portal Interesanta umożliwia także dokonywanie elektronicznych płatności zobowiązań na indywidualne rachunki bankowe.

W zakresie identyfikacji podatników wykorzystana zostanie funkcjonalność profilu zaufanego platformy ePUAP. Dodatkowo utworzony został alternatywny sposób logowania, który pozwoli z e-Usług skorzystać osobom, które nie posiadają potwierdzonego profilu zaufanego. Każdy kto będzie chciał otrzymać dane do alternatywnego logowania, będzie zobowiązany do uzupełnienia formularza rejestracyjnego.

            Zachęcamy Państwa do rejestracji i korzystania z Portalu Interesanta, który sukcesywnie będzie rozbudowywany- https://e.stopnica.pl/euslugi-web/#/moduly

Portal Interesanta został utworzony w ramach realizacji projektu pn. „Podniesienie jakości obsługi mieszkańców, poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę efektywności i dostępności e-usług w gminach Stopnica, Wiślica, Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Tuczępy, Pacanów” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.Powszechny Spis Rolny

09/01/2020

   więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Konkurs pod Biało-Czerwoną

...