Wiadomości - Aktualności

Potrzebuję rodziców od zaraz

Dodał: Data: 2017-10-10 14:26:26 (czytane: 942)

Już po raz jedenasty w województwie świętokrzyskim ruszy kampania "Potrzebuję rodziców od zaraz". Jej celem jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego wśród mieszkańców regionu.

Kampania wojewody świętokrzyskiego zwraca uwagę na to, że w regionie wciąż brakuje rodzin zastępczych. Zwiększa też świadomość mieszkańców województwa na temat możliwości tworzenia takich rodzin. Przy współpracy z powiatowymi centrami pomocy rodzinie organizowane są różne szkolenia, warsztaty, akcje oraz konkursy.

potrzebuje_afisz_A3_2.jpg 

potrzebuje ulotka A5_s2_2_1.jpg 

Ginące rzemiosło i taniec dworski

11/18/2017

Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica w wieku od 10 roku życia na cykliczne warsztaty ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’ więcej..

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

01/01/2018

Od 26 grudnia br. oddane zostanie do Państwa dyspozycji lodowisko o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Gdzie po pomoc w niedziele i święta

ZMIANA PLACÓWEK NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ Od 1 października w związku z wejściem w życie ustawy o Podstawowym Zabezpieczeniu...