Wiadomości - Sport

Rezerwy remisują z Piastem II.

Dodał: AT Data: 2011-10-17 10:03:33 (czytane: 4579)

Z piekła do nieba - tak w skrócie można opisać emocje, towarzyszące buskim kibicom oglądającym mecz pomiędzy MKS II Busko-Zdrój a Piastem II Stopnica. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Pierwsza połowa to wyraźna przewaga gości ze Stopnicy, udokumentowana dwiema bramkami. W dziewiętnastej minucie zawodnik Piasta strzałem z pola karnego nie dał szans Gaborowi Sarneckiemu. Na dwa zero, po dośrodkowaniu z lewej strony, Piast podwyższył po strzale głową. W ostatniej minucie pierwszej połowy, MKS miał dogodną sytuację na bramkę kontaktową ale zawodnik Zdroju zamiast oddać strzał w kierunku bramki próbował podawać. MKS był zupełnie niezdolny do tego, by jakkolwiek zagrozić bramkarzowi Piasta, ciężko przypomnieć sobie akcję, w której wymieniliby więcej niż trzy-cztery podania.

Po zmianie stron w 54 minucie, Piast przeprowadza akcję lewą stroną boiska, po której piłka ląduje w siatce MKS. Strata trzeciej bramki wyraźnie zmobilizowała do lepszej gry piłkarzy z Buska. W 60 minucie stały fragment gry wykonuje Mateusz Zoch. Po jego strzale bramkarz gości paruje strzał na poprzeczkę. Piłka trafia pod nogi Patryka Błachuta, który zdobywa pierwszego gola dla MKS. W 70 minucie spotkania po zamieszaniu w polu karnym, MKS strzela drugą bramkę. Na listę strzelców wpisuje się Kamil Podsiadło. Na dwie minuty przed końcem meczu remis dla Zdroju ratuje Grzegorz Nalepa.

W perspektywie całego spotkania ten wynik na pewno cieszy.

Skład MKS: Sarnecki - Jaskólski, Kwiatkowski, M.Bandura (46 Graca), Kułaga - Sarna, Poros (50 Błachut), Podsiadło, Nalepa - Mrożek, Zoch

Tekst: Damian Bąk

Zapraszamy do korzystania z Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie

06/25/2022

Zapraszamy do korzystania z Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie więcej..