Wiadomości - Aktualności

Ruszyła budowa kompleksu rehabilitacyjno- opiekuńczego w Stopnicy

Dodał: Data: 2018-08-31 15:25:39 (czytane: 1318)

Obiekt, którego zakończenie budowy zaplanowane jest na czerwiec 2020 r., powstanie nakładem 6 mln złotych.

DSC_0439.JPG 

 DSC_0483.JPG

Kompleks składał się będzie z trzech modułów:

a) rehabilitacyjnego- w którym świadczone będą usługi rehabilitacyjne, obecnie realizowane w budynku ośrodka zdrowia. Sale o łącznej powierzchni blisko 250 m2 wyposażone zostaną w nowoczesne urządzenia do ćwiczeń oraz laseroterapii, ciepłoterapii, światłolecznictwa, elektroterapii, magnetoterapii, terapii utradźwiękowej.

b)  senioralnego- dedykowanego osobom nieaktywnym zawodowo i emerytom, którzy będą mogli zagospodarować swój wolny czas na spotkania ze znajomymi, ćwiczenia, zabawę, samodoskonalenie, szkolenia, korzystanie z modułu rehabilitacyjnego. Powierzchnia użytkowa 253 m2.

c)  opiekuńczego o powierzchni 590 m2 – przeznaczonego dla osób starszych, których rodzina nie jest w stanie zapewnić opieki. Projektowane jest rozwiązanie w zakresie funkcjonowania modułu opiekuńczego, które ograniczy do niezbędnego minimum koszty związane z korzystaniem z tej formy pomocy.

 widok_1.jpg

Zapraszamy na basen w Stopnicy

06/22/2019

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej soboty - 22 czerwca, od godz. 11:00. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przerwa w dostawie energii dla miejscowości Smogorzów, Konary, Stopnica, Wolica, Topola, Mietel, Prusy, Jastrzębiec, Czyżów

W związku z prowadzonymi przez PGE Dystrybucja pracami montażowo- konserwacyjnymi nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej...