Patronat

Sezon letni czas zacząć- zapraszamy na basen w Stopnicy

Data:23 06 2018 - 31 08 2018
godz. 11:00
Miejsce: Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej soboty- 23 czerwca 2018 r., od godz. 11:00. Opłaty za korzystanie z basenu utrzymane zostały na dotychczasowym, symbolicznym poziomie.

Z obiektu można korzystać codziennie w godzinach od 11:00 do 20:00. Na kompleksie basenowym niezależnie od wieku- dzieci, młodzież, dorośli znajdą atrakcje dla siebie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy basen o wymiarach 33 x 15 m z 60- metrową zjeżdżalnią oraz niezbędną infrastrukturą (w tym instalacją solarną, dzięki której woda w basenie jest podgrzewana). Przy basenie usytuowany jest budynek, w którym znajdują się przebieralnie i prysznice. W skład kompleksu wchodzi również brodzik dla dzieci, skatepark, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, altana grillowa, stadion piłkarski, boiska sportowe, bieżnia lekkoatletyczna, kort tenisowy, zewnętrzna siłownia, a także zbiornik wodny na którym można popływać kajakiem lub rowerkiem. Nad bezpieczeństwem pływających osób czuwać będą ratownicy wodni. Basen został wzbogacony o mobilne zadaszenie, co pozwala na wydłużenie okresu jego eksploatacji.

DSC_0124.JPG
 

W poniedziałki ze względu na konieczność przeprowadzenia prac serwisowych z basenu korzystać będzie można od godziny 13:00.

Opłaty za korzystanie z basenu:
Mieszkańcy Miasta i Gminy Stopnica

(po okazaniu dokumentu potwierdzającego zamieszkanie. W przypadku braku takiego dokumentu obowiązuje opłata za wstęp jak dla użytkowników spoza terenu Gminy Stopnica):


dzieci i młodzież do 18 roku życia – 1 zł bez ograniczeń czasowych,

dorośli po 18 roku życia - 3 zł za godzinę.

Osoby zamieszkałe poza obszarem Miasta i Gminy Stopnica:
dzieci i młodzież do 18 roku życia- 1 zł za godzinę  
dorośli po 18 roku życia- 4 zł za godzinę


Życzymy miłej zabawy.
 
Serdecznie zapraszamy.

 DSC_0062.JPG

DSC_0127.JPG 

DSC_0074.JPG