Wiadomości - Aktualności

Stopnicka majówka 2010. (fotoreportaż)

Dodał: MC Data: 2010-05-23 09:45:01 (czytane: 14124)

Tradycyjnie organizowany w Stopnicy rodzinny majowy festyn od samego początku istnienia cieszy się ogromną popularnością. Każdego roku bogaty program majówki ściąga liczne grono ludzi w różnym wieku a kolejne występujące tu gwiazdy filmu, estrady, kabaretu gwarantują doskonałą zabawę.

Tak jest i w tym roku, gdzie organizator i gospodarz spotkania Ryszard Zych wójt gminy Stopnica zapowiedział, że pogoda nie zakłóci zabawy  i atrakcji dla każdego nie zabraknie. I nie zabrakło a tłumy gości festynu miały w czym wybierać pysznie bawiąc się do późnych godzin nocnych. 

 stopnica071.jpg


Wśród różnorodnych stoisk handlowych rozłożonych wokół placu przy stadionie Piasta uzupełniających bogatą oprawę majówki rozlokowało się w tym roku stoisko stopnickiego Stowarzyszenia Kobiet Kreatywnych. Cały zysk ze sprzedanego asortymentu tu wystawionego będzie przeznaczony na organizację 30 maja festyny z okazji Dnia Dziecka, który przygotowuje dla lokalnego środowiska Stowarzyszenie.

stopnica066.jpg 


Sobotnią gwiazdą wieczoru był  EDDY WATA. W rozmowie po koncercie powiedział, że występując na wielu scenach tu w Polsce i za granicą tak doskonałej publiczności, żywo reagującej na jego muzyczną propozycję dawno nie spotkał. Gratuluje organizatorom – mówił – jestem ogromnie rad, że mogłem tu w tak przepięknym, dynamicznym  otoczeniu moich fanów koncertować.

W niedzielę od godziny 15.00 część druga stopnickiej majówki, na którą zapraszamy. Atrakcji na pewno nie zabraknie !


Robert Gwóźdź

Rozpoczynamy działalność Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie

06/25/2022

Rozpoczynamy działalność Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

WYPRAWKA SZKOLNA

Zgodnie z projektem Rządowego programu pomocy uczniom w 2010 r.
„Wyprawka szkolna”, Urząd Gminy w Stopnicy informuje...