Wiadomości - Aktualności

W upalne dni zapraszamy na basen miejski w Stopnicy

Dodał: Data: 2021-08-13 14:03:59 (czytane: 329)

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie.

Z obiektu można korzystać codziennie w godzinach od 11:00 do 19:00 (w poniedziałki od 13:00). Przerwa techniczna będzie miała miejsce codziennie od godz. 15:00 do 16:00. Na kompleksie basenowym niezależnie od wieku - dzieci, młodzież, dorośli znajdą atrakcje dla siebie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy basen o wymiarach 33 x 15 m z 60-metrową zjeżdżalnią oraz niezbędną infrastrukturą (w tym instalacją solarną, dzięki której woda w basenie jest podgrzewana). Przy basenie usytuowany jest budynek, w którym znajdują się przebieralnie i prysznice. W skład kompleksu wchodzi również brodzik dla dzieci, skatepark, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, altana grillowa, stadion piłkarski, boiska sportowe, bieżnia lekkoatletyczna, kort tenisowy, zewnętrzna siłownia, a także zbiornik wodny na którym można popływać kajakiem lub rowerkiem. Nad bezpieczeństwem pływających osób czuwać będą ratownicy wodni. Basen posiada mobilne zadaszenie, co pozwala na wydłużenie okresu jego eksploatacji.

Opłaty za korzystanie z basenu: 

Dzieci do lat 3 - bezpłatnie,
Dzieci i młodzież do 18 roku życia
- 4 zł za godzinę,

Dorośli - 6 zł za godzinę,

Wypożyczenie kajaka lub rowerka wodnego - 4 zł.

Życzymy miłej zabawy.
 
Serdecznie zapraszamy. 

Zobacz film- https://www.youtube.com/watch?v=K5QfEJtZqAw

DSC_0127.JPG

DSC_0062.JPG

DSC_0074.JPG


Narodowy Powszechny Spis Ludności i Mieszkań

04/01/2021

Trwa Narodowy Powszechny Spis Ludności i Mieszkań więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Bezpłatna rehabilitacja i fizykoterapia w Stopnicy

Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze w Stopnicy prowadzone przez Caritas Diecezji Kieleckiej przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy...