Wiadomości - Aktualności

Weekendowy Konkurs SPISowy z Radiem Kielce (edycja VII)

Dodał: Mariusz Data: 2020-10-17 10:18:20 (czytane: 390)

Urząd Statystyczny w Kielcach oraz Radio Kielce zapraszają do udziału w kolejnej edycji weekendowego konkursu SPISowego.


Użytkownicy gospodarstw rolnych z województwa świętokrzyskiego, którzy spisali się w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 samodzielnie przez Internet lub na infolinii spisowej w terminie od 12 do 18 października br. mają szansę na wygranie super nagród.

Co zrobić, żeby wygrać atrakcyjne upominki?

Wystarczy wypełnić formularz spisowy na stronie https://spisrolny.gov.pl lub spisać się na infolinii spisowej pod numerem tel. 22 279 99 99 (kanał 1.) w terminie od 12 do 18 października br., a następnie przesłać email z odpowiedzią na pytanie:
 

Czy udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 jest obowiązkowy?
 

Zgłoszenia należy przesyłać od 16 do 18 października br. na adres e-mail: kielcekonkursy_psr@stat.gov.pl. Do wiadomości trzeba dołączyć wypełnioną i podpisaną klauzulę informacyjną w zakresie przetwarzania i wykorzystania danych osobowych, szczegóły w Regulaminie Konkursu.

Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne (bez klauzuli) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji daty realizacji spisu.

Do wygrania super nagrody (dla pierwszych piętnastu osób) –nie czekaj, liczy się kolejność zgłoszeń!

Pierwsza osoba otrzyma zestaw: mysz bezprzewodową, pendrive, zestaw filiżanek oraz kurtkę softshell, a kolejne czternaście –parasol i kurtkę softshell.

 Nagrodzeni uczestnicy konkursu otrzymają informację drogą mailową (pocztą zwrotną). Nagrody będzie można odebrać do 30 listopada
br. w Urzędzie Statystycznym w Kielcach, ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, pok. nr 1 (Informatorium).

Narodowy Powszechny Spis Ludności i Mieszkań

04/01/2021

Trwa Narodowy Powszechny Spis Ludności i Mieszkań więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Komunikat Dyrektora ZOZ – Bardzo Ważne

...