ARiMR zaprasza na spotkanie informacyjne

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 50 razy)

Biuro Powiatowe ARiMR w Busku-Zdroju zaprasza wszystkich na spotkanie, które odbędzie się 1 grudnia 2017 r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Cechu Rzemiosł Różnych w Busku-Zdroju ul. Partyzantów 22. więcej»

Maraton Filmowy

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 93 razy)

Gminne Centrum Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają na maraton filmowy. więcej»

Jesienne Spotkanie z Kulturą

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 83 razy)

Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza w dniu 26 listopada br. (niedziela) na wydarzenie pn. "Jesienne Spotkanie z Kulturą". więcej»

Nabór na I Turnus Służby Przygotowawczej

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 104 razy)

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Busku-Zdroju zaprasza do zapoznania się z zasadami naboru i warunków szkolenia w ramach Służby Przygotowawczej w 2018 roku. więcej»

11/18/2017

Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica w wieku od 10 roku życia na cykliczne warsztaty ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’ więcej..

Nie przegap

Data: 2017-11-18,