APEL O PRAWIDŁOWE SEGREGOWANIE ODPADÓW

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 219 razy)

W związku z informacjami przekazanymi przez odbiorcę odpadów o niewłaściwym sposobie ich segregowania, przedstawiamy poniżej informację jak prawidłowo gromadzić i segregować odpady komunalne. więcej»

TAGI:

Wzór oświadczenia potwierdzającego brak zmian w tegorocznym wniosku o dopłaty bezpośrednie (obszarowe)

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 254 razy)

W 2018 r. wszystkie wnioski o dopłaty bezpośrednie (obszarowe) muszą zostać złożone przez internet. Wyjątkiem od tej zasady jest sytuacja w której nie zaszły żadne zmiany w strukturze upraw. więcej»

TAGI:

Kwiaty z bibuły i krepiny ...

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 107 razy)

W sobotę 24 lutego w ramach cyklu ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’, Miejsko- Gminne Centrum Kultury oraz Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica na spotkanie pn. Kwiaty z bibuły i krepiny. więcej»

Ferie zimowe w MGCK w Stopnicy

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 135 razy)

Program ferii zimowych organizowanych przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Stopnicy dla dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Stopnica więcej»

Ginące rzemiosło i taniec dworski

11/18/2017

Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica w wieku od 10 roku życia na cykliczne warsztaty ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’ więcej..

01/01/2018

Od 26 grudnia br. oddane zostanie do Państwa dyspozycji lodowisko o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

02/12/2018

Program ferii zimowych organizowanych przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Stopnicy dla dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Stopnica więcej..

Nie przegap

Data: 2018-01-01,