Aktualności

Platforma żywnościowa

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 32 razy)

Głównym celem projektu jest stworzenia Platformy Żywnościowej jako giełdy towarów rolno-spożywczych, na wzór giełdy papierów wartościowych, która umożliwi uczestnikom rynku rolno-spożywczego zawieranie kontraktów typu SPOT. W dalszej perspektywie także kontraktów terminowych. więcej»

TAGI:

Oferta dla chcących uprawiać konopie przemysłowe

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 76 razy)

Zapraszamy do współpracy rolników zainteresowanych uprawą polskich odmian konopi przemysłowych. Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich, podmiot podległy Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi jest największym producentem materiału nasiennego polskich, wyhodowanych w Instytucie odmian. więcej»

TAGI:

Rekrutacja do Przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stopnicy

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 486 razy)

więcej»

TAGI:

Rekrutacja do I klasy Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Stopnicy

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 274 razy)

Uprzejmie informujemy, iż w okresie od 17 lutego do 06 marca 2020 r. rodzice lub opiekunowie prawni mogą składać wnioski o przyjęcie uczniów (rocznik 2013) do I klasy Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stopnicy. więcej»

TAGI:

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

12/20/2019

Zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Nie przegap

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

Data: 2019-12-20,
Miejsce: Lodowisko miejskie w Stopnicy

Zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska.

Imprezy

Patronat
2019-12-20 - 2020-03-01

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy