Aktualności

Praktyczne wskazówki dla rolników w przypadku konieczności uboju zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 8 razy)

Ubój z konieczności zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią dotyczy sytuacji, gdy zdrowe zwierzę, np. świnia, owca, koza, krowa, czy koń, ulegnie wypadkowi, np. złamie kończynę, kręgosłup, lub też ulegnie innemu urazowi, który uniemożliwia mu naturalne poruszanie się i tym samym transport do rzeźni. W takiej sytuacji istnieje możliwość uratowania wartości rzeźnej zwierzęcia. więcej»

TAGI:

Budowa kompleksu rehabilitacyjno-opiekuńczego na ostatniej prostej

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 155 razy)

Obiekt, którego zakończenie budowy zaplanowane jest na czerwiec 2020 r., powstanie nakładem 6 mln złotych. Realizacja inwestycji jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców w zakresie rehabilitacji oraz opieki senioralnej. więcej»

Podsumowanie 28. Finału WOŚP w Stopnicy

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 116 razy)

12 stycznia 2020 r., w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy, odbył się 28. Finał WOŚP. Dzięki wspaniałemu zaangażowaniu społeczności Miasta i Gminy Stopnica, udało się uzbierać kwotę 17.358,90 zł. W tym roku „graliśmy” wspólnie ze sztabem w Busku-Zdroju. więcej»

Program Mój Prąd- dofinansowanie na ogniwa fotowoltaiczne

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 311 razy)

Termin obecnego, drugiego naboru będzie trwał od 13.01.2020 r. do 18.12.2020 r. lub do wyczerpania alokacji środków. więcej»

12/20/2019

Zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Nie przegap

Data: 2019-12-20,