Tymczasowy zakaz wstępu do lasów

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 16 razy)

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii po rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu. Zamknięte pozostają też parki narodowe. więcej»

TAGI:

Tarcza antykryzysowa- pomoc dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 56 razy)

Ochrona zatrudnienia, zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach, to główne cele pakietu ustaw, które składają się na tarczę antykryzysową. Przewiduje on m.in.: więcej»

TAGI:

Jeżeli prowadzisz małe gospodarstwo poniżej 10 ha, a w strukturze upraw nie zaszły żadne zmiany, zamiast wniosku o dopłaty bezpośrednie w formie elektronicznej, złóż do 15 kwietnia za pośrednictwem poczty oświadczenie

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 54 razy)

TAGI:

Kolejne kroki w walce z koronawirusem – w sklepie mniej osób, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, a parki, plaże i bulwary zamknięte

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 256 razy)

Wprowadzamy kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary, czy plaże będą zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł. Oprócz tego zmieniamy zasady robienia zakupów w sklepach stacjonarnych i zawieszamy działalność salonów fryzjerskich, kosmetycznych i tatuaży. Co jeszcze się zmienia? więcej»