Wiadomości - Aktualności

Wirtualny spacer po Gminie Stopnica

Dodał: mrajtar Data: 2014-01-01 11:36:59 (czytane: 2067)

W rezultacie realizacji operacji powstała aplikacja, która prezentuje miejsca i obiekty zaliczane do dziedzictwa kulturowo- historycznego (zabytki Gminy Stopnica- Kościół, Klasztor oraz Zamek wybudowany za panowania Kazimierza Wielkiego) oraz dziedzictwa przyrodniczego.

Strona internetowa zawiera  zdjęcia uroczych nieznanych szerszej społeczności dziewiczych zakątków krajobrazu gminy (parki krajobrazowe, polany, lasy itp.). Celem operacji jest zachęcenie potencjalnych turystów do odwiedzenia prezentowanych miejsc oraz zapoznania się ofertą turystyczną gminy. Operacja sprzyja zwiększeniu ruchu turystycznego na obszarze LSR. Prezentacja zawiera również informację dotyczącą oferty sportowo- rekreacyjnej gminy Stopnica.


Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

12/20/2019

Zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

II Miejski Marsz Po Zdrowie ... z kijkami nordic walking

Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica do wzięcia udziału w II Miejskim Marszu Po Zdrowie,...