Wiadomości - Aktualności

Wszystkie jednostki i obiekty podległe Gminie Stopnica zamknięte do odwołania

Dodał: Data: 2020-03-24 07:29:20 (czytane: 445)

Zespół Szkolno-Przedszkolny, Miejsko-Gminne Centrum Kultury, Biblioteka, świetlice wiejskie, targowisko miejskie, place zabaw, zewnętrzne siłownie, stadion, boiska oraz inne obiekty rekreacyjno-sportowe zamknięte do odwołania. Urząd Miasta i Gminy Stopnica i Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej nie są dostępne dla interesantów, kontakt możliwy wyłącznie drogą telefoniczną i elektroniczną (za pośrednictwem maila i platformy ePUAP) lub pocztą tradycyjną.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, działając na podstawie § 10 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii wprowadzone zostały ograniczenia polegające na wykonywaniu wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom, W SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW.

Uwzględniając powyższe wprowadzamy następujące sposoby załatwiania spraw: telefoniczny, mailowy oraz za pośrednictwem platformy ePUAP lub pocztą tradycyjną.

Poniżej przedstawiamy dane teleadresowe Urzędu Miasta i Gminy Stopnica:

Ul. Tadeusza Kościuszki 2, 28-130 Stopnica

nr telefonu: 41 3779 800

adres email: gmina@stopnica.pl

adres skrzynki podawczej: /f3dd0jw725/

Zamknięcie Urzędu (w tym również Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stopnicy) dla interesantów ma ograniczyć przepływ osób, ruch mieszkańców, aby zmniejszać ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Wyjątkiem od powyższej zasady będzie rejestracja aktów stanu cywilnego. Osoba uprawniona będzie wpuszczana do budynku po uprzednim kontakcie telefonicznym, w terminie wzajemnie uzgodnionym.

Osobisty kontakt z pracownikami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stopnicy, możliwy będzie również po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, w terminie wzajemnie uzgodnionym, WYŁĄCZNIE W ZAKRESIE WYNIKAJĄCYM Z WPROWADZONEGO NA OBSZARZE KRAJU STANU EPIDEMII.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość wobec zastosowanych ograniczeń.

Apelujemy również o odpowiedzialność i rozsądek w trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica.

Unable to connect to database