Wiadomości - Dla przedsiębiorcy

Wyszukiwarka ofert pracy

Dodał: Data: 2017-08-17 14:51:46 (czytane: 1769)

Szukasz ciekawej pracy? Sprawdź neuvoo.pl - miejsce w sieci, w którym zbierane są wszystkie, co do jednej, oferty pracy dostępne w internecie.

Znalezienie pracy marzeń do łatwych zadań nie należy, ale na pewno łatwiej jest się za to zabrać, mając przed sobą gigantyczny katalog pełen możliwości.

Neuvoo.pl to kanadyjski startup, który otworzył pod koniec ubiegłego roku polską wersję swojego agregatora ofert pracy. Pomysł jest prosty: specjalnie napisany program przeszukuje sieć pod kątem ogłoszeń na temat wolnych miejsc pracy, a później wyświetla je na stronie http://neuvoo.pl
A więc Neuvoo to "google" w kategorii ofert pracy - i to tu znajdziesz w jednym miejscu wszystkie ogłoszenia i oferty, jakie aktualnie dostępne w Polsce oraz innych państwach.

Wejdź na: http://neuvoo.pl

 

neuvoo_1.jpg

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

12/20/2019

Zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Nabór ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stopnicy ogłasza nabór ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, tj. świadczenie...