Wiadomości - Aktualności

Zapisy na bezpłatne badania w zakresie profilaktyki onkologicznej dla dzieci- pozostało tylko 20 miejsc

Dodał: Data: 2017-09-05 10:19:05 (czytane: 708)

Z inicjatywy Ryszarda Zycha- Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica zorganizowane zostaną bezpłatne (sfinansowane ze środków budżetu gminy) przesiewowe badania USG w zakresie profilaktyki onkologicznej dla dzieci w wieku od 9 miesiąca do 6 roku życia, zamieszkujących na obszarze Gminy Stopnica.

Zapisy prowadzone będą do 22 września 2017 r. w godzinach 09:00-15:00 przez Gminne Centrum Kultury w Stopnicy (pokój nr 7, I piętro). Niezbędne do rejestracji dziecka na badanie będzie podanie jego numeru PESEL oraz numeru telefonu rodzica bądź opiekuna prawnego.

Zgłoszenia dziecka do badania należy dokonać osobiście. Rejestracja telefoniczna nie będzie prowadzona.

Nie ma potrzeby ponownego zapisywania dzieci, które zgłoszone zostały na badania w poprzednim naborze.

Planowany termin wykonania badania: październik 2017r.

Informację o dniu i godzinie badania opiekun dziecka otrzyma w późniejszym terminie.

Ginące rzemiosło i taniec dworski

11/18/2017

Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica w wieku od 10 roku życia na cykliczne warsztaty ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’ więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pomoc dla producentów drzew i krzewów owocowych oraz truskawek, którzy zostali poszkodowani w wyniku wiosennych przymrozków 2017 r.

Od 13 września wnioski o pomoc mogą składać producenci drzew i krzewów owocowych oraz truskawek, poszkodowani w wyniku wiosennych...