Wiadomości - Aktualności

Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe

Dodał: Mariusz Data: 2020-09-21 11:35:05 (czytane: 183)

"Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe", OT KOWR w Kielcach ogłasza konkurs plastyczny!

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Kielcach, serdecznie zaprasza dzieci z województwa świętokrzyskiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuje produkty krajowe”. Celem konkursu jest budowanie świadomości zakupowej wśród dzieci, a także kształtowanie patriotyzmu konsumenckiego od najmłodszych lat.
Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach wiekowych:
•         klasy I-III
•         klasy IV-VI
Zgodnie z regulaminem konkursu pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”, praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie lub mieszanie technik itp.),
w formacie maksymalnie A3, w układzie poziomym lub pionowym.  W pracach plastycznych uczniów klas IV-VI  obowiązkiem jest wykorzystanie w oznaczenia PRODUKT POLSKI zgodnie z obowiązującym wzorem:

 

 

 PP_____WWW.jpgFormularze zgłoszeniowe i Prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan/plik w formacie JPG, TIFF, PDF itp.) drogą mailową
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 października 2020 r. na adres: kielce@kowr.gov.pl  w tytule wpisując: KONKURS PLASTYCZNY - „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach
Kielce ul. Piaskowa 18
25-323 Kielce
www.kowr.gov.pl

Powszechny Spis Rolny

09/01/2020

   więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Weź udział w innowacyjnym programie edukacyjnym

...