Wiadomości - Projekty współfinansowane ze środków UE

Dziesiąta muza bliżej ludzi- zakup urządzeń do projekcji filmowych

Dodał: Agnieszka Data: 2012-12-24 11:02:40 (czytane: 2078)

W 2013r. Gmina Stopnica zrealizowała operację „Dziesiąta muza bliżej ludzi- zakup urządzeń do projekcji filmowych”, dofinansowanie na realizację projektu pochodziło z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

 

Zakup urządzeń multimedialnych w postaci wysokiej jakości projektora multimedialnego, ekranu projekcyjnego oraz odtwarzaczy blu-ray wpłynie na zwiększenie dostępności mieszkańców Gminy Stopnica oraz potencjalnych turystów do klasyki kinematografii oraz najnowszej produkcji filmowej. Sprzęt służył będzie do organizacji projekcji filmowych, nie tylko wewnątrz budynków, takich jak świetlice wiejskie czy Gminne Centrum Kultury, ale również projekcji na placach gminnych tzw. kino letnie. Wartość projektu wyniosła blisko 38 000,00 zł, dofinansowanie ze środków UE wyniosło 80 % kosztów kwalifikowanych. 

_DSC4523.JPG 

Sezon letni 2024 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

06/29/2024

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej soboty - 29 czerwca, od godz. 11:00. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

II Miejski Marsz Po Zdrowie ... z kijkami nordic walking

Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica do wzięcia udziału w II Miejskim Marszu Po Zdrowie,...