Wiadomości - Aktualności

Modernizacja i adaptacja obiektów pełniących funkcje rekreacyjne, sportowe i społeczno- kulturalne

Dodał: mrajtar Data: 2014-01-01 12:48:05 (czytane: 2511)

W dniu 7 maja 2015r. Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica zawarł z Samorządem Województwa Świętokrzyskiego umowę przyznania pomocy na realizację operacji pn. „Modernizacja i adaptacja obiektów pełniących funkcje rekreacyjne, sportowe i społeczno – kulturalne” której zakres obejmował:

modernizację sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Stopnicy, modernizację budynków w miejscowościach Białoborze i Suchowola w celu zaadaptowania na świetlice wiejskie oraz ich wyposażenie w meble, sprzęt komputerowy i multimedialny, gry stacjonarne, urządzenia fitness oraz wyposażenie Gminnego Centrum Kultury w produkty służące przedsięwzięciom związanym z kultywowaniem tradycji społeczności lokalnej w postaci strojów ludowych oraz doposażenia studia nagrań.

 

Remont_1_1.JPG 

 DSC_0111_1.JPG

_DSC6149_1.JPG

Sezon letni 2024 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

06/29/2024

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej soboty - 29 czerwca, od godz. 11:00. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

II Miejski Marsz Po Zdrowie ... z kijkami nordic walking

Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica do wzięcia udziału w II Miejskim Marszu Po Zdrowie,...