Wiadomości - Dla rolnika

Od wtorku 21 kwietnia wznawiamy funkcjonowanie placu targowego w Stopnicy

Dodał: Data: 2020-04-17 07:50:20 (czytane: 3285)

Wszystkie osoby przebywające na placu targowym zobowiązane są do zakrycia ust i nosa (zgodnie z obowiązującymi przepisami) oraz noszenia rękawiczek ochronnych. W razie niespełnienia tego wymogu nie będą wpuszczane na teren targowiska lub będą zmuszone do jego opuszczenia.

W obrębie stoiska mogą znajdować się maksymalnie 3 osoby kupujące. Muszą one jednocześnie pamiętać o zachowaniu bezpiecznej odległości 2 metrów pomiędzy sobą oraz sprzedającymi.

Sprzedający mogą zajmować co drugie miejsce handlowe, tzn. pomiędzy jednym, a drugim stoiskiem, jedno miejsce handlowe musi być wolne. 

Każdy sprzedający musi ponadto posiadać rękawiczki dla siebie i kupujących oraz płyn dezynfekcyjny, którym na bieżąco będzie dezynfekował stoisko.

Kupujący i sprzedający bezwzględnie muszą stosować się do obowiązujących przepisów prawa oraz zaleceń i rekomendacji wydanych przez Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Sezon letni 2024 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

06/29/2024

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej soboty - 29 czerwca, od godz. 11:00. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Nowa normalność: etapy znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19

Od 20 kwietnia zmienią się niektóre zasady bezpieczeństwa. Zakupy w sklepie zrobi w jednym czasie więcej osób, do lasu i parku wejdziemy...