Wiadomości - Dla przedsiębiorcy

Przedsiębiorczość- na co przeznaczyć pieniądze z Lokalnej Grupy Działania

Dodał: Data: 2019-04-15 11:20:54 (czytane: 2309)

Potencjalni wnioskodawcy- przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą bądź osoby zamierzające ją rozpocząć, proszeni są o wzięcie udziału w ankiecie.

Szanowni Państwo, Lokalna Grupa Działania "Królewskie Ponidzie" w nagrodę za skuteczne wydatkowanie środków w ramach PROW 2014-2020 otrzymała bonusa (dodatkowe środki) w wysokości 850 000,00 PLN na wsparcie przedsiębiorczości. Chcąc jak najdokładniej odpowiedzieć na oczekiwania mieszkańców, kierujemy do Państwa krótką ankietę, która będzie miała duże znaczenie przy aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju.

Pamiętać należy, że uzyskanie dotacji wiąże się z koniecznością utworzenia miejsca pracy i utrzymania go w pełnym wymiarze czasu pracy przez odpowiednio: 2 lata przy premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej i 3 lata przy rozwijaniu działalności gospodarczej.

Prosimy o odpowiedź na wszystkie pytania.
Odpowiedzi na pytania zbieramy do 19.04.2019 r.

 

Sezon letni 2024 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

06/29/2024

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej soboty - 29 czerwca, od godz. 11:00. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przerwa w dostawie energii dla miejscowości Strzałków, Kąty Stare-Folwarki

W związku z prowadzonymi przez PGE Dystrybucja pracami montażowo-konserwacyjnymi nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej...