Wiadomości - Aktualności

Symboliczne otwarcie i poświęcenie Klubu Dziecięcego w Stopnicy

Dodał: Mariusz Data: 2023-09-22 14:54:01 (czytane: 620)

Dzień 4 września 2023 r. przejdzie do historii lokalnej społeczności, ponieważ po raz pierwszy w Gminie Stopnica zaczęła funkcjonować instytucja opieki nad dziećmi od 1 roku życia do lat 3, Klub Dziecięcy w Stopnicy. Placówka dysponuje 25 miejscami pobytu. Są jeszcze 3 wolne miejsca.

Klub powstał dzięki dofinansowaniu w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 ,,MALUCH+” 2022-2029.
Instytucja realizuje funkcje opiekuńczą, wychowawczą i edukacyjną.
Oficjalne otwarcie klubu odbyło się 7 września br., a symbolicznego aktu otwarcia dokonali między innymi: Przewodniczący Rady Miejskiej w Stopnicy Krzysztof Tułak, Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica Ryszard Zych, Ks. Michał Stępień z Parafii św. Piotra i Pawła w Stopnicy, który również pobłogosławił placówkę, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stopnicy Leokadia Ziętarska, kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stopnicy Ewa Naporowska, Aneta Zając przedstawiciel Rodziców oraz mały Stasiu Zając, który jako pierwszy przekroczył mury Klubu Dziecięcego w Stopnicy.
Będziemy starać się zapewnić naszym dzieciom wzorową opiekę, wychowanie i edukację, a fachowa kadra pracownicza będzie czuwać  nad właściwym ich  rozwojem.

Drogie Dzieci,  
życzymy Wam wielu wspaniałych, cudownych chwil wypełnionych zabawą i nauką. Niech każdy dzień spędzony w Klubie Dziecięcym w Stopnicy będzie niezapomniany i radosny.  

Zdjęć w galerii: 37

Zapraszamy do korzystania z Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie

06/25/2022

Zapraszamy do korzystania z Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Plany polowań w sezonie łowieckim 2023/2024 (aktualizacja)

...