Wiadomości - Aktualności

Uwaga! W związku z realizowaną inwestycją związaną z przebudową ujęcia wody w Wolicy, w dniach 28-29 września wystąpią przerwy w dostawie wody

Dodał: Data: 2023-09-26 11:59:34 (czytane: 597)

W ramach inwestycji przebudowane zostanie ujęcie wody oraz włączony zostanie do użytkowania trzeci, dodatkowy zbiornik wody pitnej o pojemności 300 m3, dla zapewnienia w przyszłości nieprzerwanych dostaw wody.

W pierwszej kolejności przerwa w dostawie wody wystąpi w miejscowości Szklanów i Suchowola, i będzie trwała od godzin porannych w czwartek do godzin wieczornych.

Okresowe przerwy w dostawie wody będą występować również w miejscowościach: Stopnica, Białoborze, Bosowice, Czyżów, Dziesławice, Falęcin Nowy, Falęcin Stary, Jastrzębiec, Kąty Stare- Folwarki, Kąty Nowe, Klępie Dolne, Klępie Górne, Mariampol, Borek, Mietel, Nowa Wieś, Szklanów, Suchowola, Szczeglin, Wolica, Zaborze, Żerniki Dolne.

Mając na uwadze powyższe, zwracamy się z uprzejmą prośbą o racjonalne gospodarowanie wodą pitną pochodzącą z wodociągu oraz zabezpieczenie na własne potrzeby wody na cele socjalno-bytowe.

Sytuacja powinna wrócić do normy od soboty- 30 września.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy do korzystania z Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie

06/25/2022

Zapraszamy do korzystania z Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Plany polowań w sezonie łowieckim 2023/2024 (aktualizacja)

...