Wiadomości - Aktualności

Wirtualny spacer po Gminie Stopnica

Dodał: mrajtar Data: 2014-01-01 11:36:59 (czytane: 3345)

W rezultacie realizacji operacji powstała aplikacja, która prezentuje miejsca i obiekty zaliczane do dziedzictwa kulturowo- historycznego (zabytki Gminy Stopnica- Kościół, Klasztor oraz Zamek wybudowany za panowania Kazimierza Wielkiego) oraz dziedzictwa przyrodniczego.

Strona internetowa zawiera  zdjęcia uroczych nieznanych szerszej społeczności dziewiczych zakątków krajobrazu gminy (parki krajobrazowe, polany, lasy itp.). Celem operacji jest zachęcenie potencjalnych turystów do odwiedzenia prezentowanych miejsc oraz zapoznania się ofertą turystyczną gminy. Operacja sprzyja zwiększeniu ruchu turystycznego na obszarze LSR. Prezentacja zawiera również informację dotyczącą oferty sportowo- rekreacyjnej gminy Stopnica.


Sezon letni 2024 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

06/29/2024

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej soboty - 29 czerwca, od godz. 11:00. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

II Miejski Marsz Po Zdrowie ... z kijkami nordic walking

Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica do wzięcia udziału w II Miejskim Marszu Po Zdrowie,...