Wiadomości - Projekty współfinansowane ze środków UE

Wyposażenie Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy

Dodał: Agnieszka Data: 2013-12-24 10:38:49 (czytane: 2089)

W 2011r. w ramach Działania 3.4. Odnowa i rozwój wsi Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Gmina Stopnica zrealizowała projekt „Wyposażenie Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy”.


W wyniku realizacji projektu zakupione zostały m.in. meble, sprzęt multimedialny (zestawy komputerowe, projektory multimedialne, telewizory, system nagłaśniający), mobilna scena, gabloty ekspozycyjne oraz inne produkty niezbędne do funkcjonowania Gminnego Centrum Kultury.

W wyniku realizacji projektu powstał niezwykle funkcjonalny i wielofunkcyjny ogólnodostępny obiekt w którym odbywają się imprezy kulturalne, sympozja naukowe, prelekcje historyczne, rozmaite kursy oraz zajęcia dodatkowe, które są atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu, nie tylko dla mieszkańców ale również dla turystów. Wartość projekty wyniosła około 380 000, 00 zł, dofinansowanie wyniosło 50 % kosztów kwalifikowanych.

 DSC_0378.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama.

Zapraszamy do korzystania z Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie

06/25/2022

Zapraszamy do korzystania z Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

II Miejski Marsz Po Zdrowie ... z kijkami nordic walking

Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica do wzięcia udziału w II Miejskim Marszu Po Zdrowie,...