Wiadomości - Aktualności

Gmina Stopnica pozyskała 2 miliony zł na wybudowanie przydomowych oczyszczalni ścieków. Osoby które nie mają technicznej możliwości przyłączenia się do sieci kanalizacji sanitarnej, w terminie do 9 lutego mogą zgłaszać wolę uczestnictwa w projekcie

Dodał: Data: 2024-01-30 10:31:28 (czytane: 719)

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o kontakt telefoniczny z Panem Przemysławem Kaczmarczykiem- 41 3779 806.

Niniejsze ogłoszenie nie dotyczy osób które podpisały już umowy na wybudowanie przydomowej oczyszczalni ścieków przez Gminę Stopnica. 

Projekt pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej poprzez budowę przydomowych oczyszczalni ścieków dla mieszkańców Gminy Stopnica” uzyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i zrealizowana będzie w 2024 r.

Projekt przewiduje budowę ponad 50 przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscowościach o rozproszonej zabudowie oraz na obszarze gdzie ze względu na warunki gruntowe, budowa sieci kanalizacji sanitarnej jest technicznie i ekonomicznie nieuzasadniona.

Sezon letni 2024 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

06/29/2024

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej soboty - 29 czerwca, od godz. 11:00. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w niedzielę w Stopnicy

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy....