Wiadomości - Aktualności

Harmonogram odbioru odpadów od kwietnia do grudnia 2024 r. w bezpłatnej aplikacji "Kiedy śmieci", która przypomni o terminie odbioru oraz podpowie jak prawidłowo segregować odpady

Dodał: Data: 2024-04-02 07:39:53 (czytane: 1415)

Skorzystaj z aplikacji z harmonogramem odbioru odpadów w Twojej miejscowości i wskazówek dotyczących zasad poprawnej segregacji.

 

Pierwsze kroki z aplikacją

97_Smieci.png

Aplikację „Kiedy śmieci” można pobrać ze swojego sklepu GOOGLE PLAY, APP STORE, APPGALLERY lub ze strony https://kiedysmieci.info/

Aby skorzystać z aplikacji należy ją zainstalować na swoim telefonie. Po zainstalowaniu i uruchomieniu wybieramy województwo, powiat, gminę i miejsce odbioru, które nas interesuje. Po określeniu miejsca odbioru odpadów należy ustawić kiedy chcemy otrzymywać powiadomienia (godzinę i ilość dni przed planowanym odbiorem odpadów), aby aplikacja działała poprawnie konieczny jest dostęp do Internetu.


W aplikacji można zapoznać się z harmonogramem odbioru, zmienić czas powiadomień. Aplikacja dysponuje słownikiem odpadowym, dzięki któremu można sprawdzić jak poprawnie segregować i wrzucać odpady do poszczególnych pojemników.

Zapraszamy do korzystania!

 

Sezon letni 2024 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

06/29/2024

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej soboty - 29 czerwca, od godz. 11:00. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Życzenia Wielkanocne

...