Wiadomości - Aktualności

Szanowni mieszkańcy Miasta i Gminy Stopnica

Dodał: Mariusz Data: 2021-04-27 08:57:18 (czytane: 315)

Od 1 kwietnia trwa Narodowy Powszechny Spis Ludności i Mieszkań.

Każdy z nas ma ustawowy obowiązek dokonania samospisu internetowego
z wykorzystaniem aplikacji znajdującej się na stronie Głównego Urzędu Statystycznego stat.gov.pl. Dlatego proszę, aby osoby młode pomogły w spisaniu się swoim rodzicom, dziadkom oraz innym członkom rodziny, jeżeli będą one miały trudności z dopełnieniem obowiązku spisowego. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu zapraszam do naszego Urzędu na stanowisko do samospisu.

Wszystkie osoby, które wezmą udział w samospisie mogą wziąć udział w loterii Narodowego Powszechnego Spisu Ludności i Mieszkań, w której nagrodą główną w każdym województwie jest miejski samochód osobowy.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy, proszę o kontakt telefoniczny ze specjalną infolinią 22 279 99 99. Na infolinii możecie Państwo również dokonać spisu siebie i swojej rodziny lub poprosić o kontakt konsultanta w dogodnym dla Was momencie czasowym.

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wzięcie udziału w spisie oraz wykazanie się dobrą postawą. Pokażmy wspólnie, że Świętokrzyskie liczy się dla Polski.

Burmistrz

Ryszard Zych

Narodowy Powszechny Spis Ludności i Mieszkań

04/01/2021

Trwa Narodowy Powszechny Spis Ludności i Mieszkań więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Na obszarze Powiatu Buskiego wykryto ognisko wysoce zjadliwej grypy ptaków

W związku z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (H5N8) hodowcy drobiu powinni zachowywać szczególną ostrożność i stosować...