Wiadomości - Aktualności

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne badania w zakresie profilaktyki onkologicznej. Ostatnie miejsca

Dodał: Data: 2022-10-20 08:35:51 (czytane: 810)

Z inicjatywy Ryszarda Zycha- Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica zorganizowane zostaną bezpłatne (sfinansowane ze środków budżetu gminy) przesiewowe badania USG w zakresie profilaktyki onkologicznej dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 9 miesiąca do 16 roku życia, zamieszkujących na obszarze Miasta i Gminy Stopnica. Przebadanych zostanie 200 dzieci. 

Zapisy prowadzone są w godzinach 07:00-15:00 przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stopnicy (sekretariat, parter).

Niezbędne do rejestracji dziecka na badanie będzie podanie jego numeru PESEL oraz numeru telefonu rodzica bądź opiekuna prawnego.

Zgłoszenia dziecka do badania należy dokonać osobiście.

Rejestracja telefoniczna nie będzie prowadzona. 

Planowany okres wykonania badań: listopad 2022 r.

Informację o dniu i godzinie badania opiekun dziecka otrzyma w późniejszym terminie.

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

12/09/2023

Od soboty, 9 grudnia 2023 r. zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pomoc finansowa w zakresie wsparcia finansowego rodziny, której zagraża utrata płynności finansowej w związku z wystąpieniem w gospodarstwie rolnym w 2022 r. szkód spowodowanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi, w tym suszy

Do dnia 15 listopada 2022 r. w Biurach Powiatowych Agencji można składać wnioski o pomoc finansową w zakresie wsparcia finansowego...