Wiadomości - Aktualności

Forum Przedsiębiorczości w Stopnicy

Dodał: Mariusz Data: 2016-05-02 08:51:35 (czytane: 3286)

Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica oraz Lokalna Grupa Działania "Królewskie Ponidzie" zapraszają na Forum Przedsiębiorczości w Stopnicy, które odbędzie się 31 maja (wtorek) o godz. 10:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury przy ulicy Kazimierza Wielkiego 15.

Spotkanie skierowane jest do osób prowadzących lub zamierzających podjąć działalność gospodarczą.
W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Lokalnej Grupy Działania „Królewskie Ponidzie”, którzy będą odpowiadać na pytania zainteresowanych związane z szeroko pojętą problematyką działalności gospodarczej.

W konferencji poruszane zostaną również tematy związane z możliwością uzyskania dofinansowania na założenie własnej firmy lub rozwój już istniejącej, ze środków finansowych Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem aplikowania o dotację w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru objętego strefą działania LGD „Królewskie Ponidzie” w ramach której fundusze będą przekazywane wyłącznie dla podmiotów działających na obszarze gminy z powiatu buskiego.

plakat_Forum_przeds_stopnica...jpg 

Sezon letni 2024 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

06/29/2024

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej soboty - 29 czerwca, od godz. 11:00. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Obchody 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Burmistrz i Rada Miejska w Stopnicy zapraszają w dniu 3 maja 2016 roku na uroczystości związane z obchodami 225 rocznicy uchwalenia...