Wiadomości - Aktualności

Ankieta preferencji przewozowych pasażerów

Dodał: Mariusz Data: 2017-07-26 13:43:07 (czytane: 342)

Wojewódzki Zarząd Transportu wychodząc naprzeciw wyzwaniom organizacyjnym zbiorowego transportu publicznego w Województwie Świętokrzyskim przygotował ankietę preferencji przewozowych pasażerów.

Ankietę, można wypełnić wyłącznie on-line, na stronie internetowej http://www.app2017.umws.pl/ w terminie do 31 sierpnia 2017 roku. Wyniki przedmiotowych badań zostaną wykorzystane do opracowania m.in. rocznej analizy transportowej, z której korzystać mogą wszystkie jednostki samorządu terytorialnego. Jednocześnie proszę o przekazanie informacji dotyczących ilości wydanych w 2016 roku zezwoleń, podpisanych umów z przewoźnikami na korzystanie z przystanków jak również informacji o stanie technicznym przystanków oraz wyposażeniu ich np. w wiatę i związanych z nimi planami inwestycyjnymi na najbliższe lata. 

Ginące rzemiosło i taniec dworski

11/18/2017

Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica w wieku od 10 roku życia na cykliczne warsztaty ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’ więcej..

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

01/01/2018

Od 26 grudnia br. oddane zostanie do Państwa dyspozycji lodowisko o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Od 1 sierpnia br. będą przyjmowane wnioski na nowy okres zasiłkowy na świadczenie wychowawcze (500+), fundusz alimentacyjny, zasiłek rodzinny oraz specjalny zasiłek opiekuńczy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stopnicy uprzejmie informuje, iż od dnia 1 sierpnia 2017 r. będą przyjmowane wnioski na nowy okres...